Hakkımızda

Türkiye ve dünyada ulaşılabilir lüks kavramının öncülerinden olan Moda Gizem; sofistike ve elegan koleksiyonu, özel tasarımcı işbirlikleri, başarılı mağazacılık ağı, online satış hizmeti ile moda ve perakende sektöründe müşteri tabanını her geçen gün genişletmeye devam ediyor.

Moda Gizem; güçlü, çarpıcı, sofistike ve feminen tasarım anlayışı ile yüksek moda vizyonuna sahip zamansız şıklık sunan koleksiyonlara hayat vermeye devam ediyor. Haute Couture tekniklerini hazır giyime adapte ederek, ipliğinden kumaşına ve tüm aksesuarlara kadar kalite çizgisini tasarım gücüyle birleştiriyor.

Moda Gizem; koleksiyonlarını hazırlarken ilhamını doğa, sanat, mimari etkiler ve güncel modaya yön veren ikonik figürlerden alıyor. Çarpıcı renk ve desenlerde empirme şifonlar, dantel ve brodeler, transparan organzeler, keten ve ipek gibi doğal materyaller koleksiyonun vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Moda Gizem; ürün gamını her daim güncel ve yenilikçi çizgide tutmak için limitli sayıda üretilen kapsül koleksiyonlarıyla da moda takipçilerinin heyecanını aktif tutuyor.

Davet ya da düğün için ihtiyacınız olan zarif bir elbise, rahat ama şık günlük bir kıyafet veya spor bir takım gibi farklı tüm ihtiyaçlarınızı Moda Gizem‘de bulabilirsiniz.

Müşteri hizmetleri ekibimizin, siparişinizin her adımında size yardımcı olmak için hazır olduğundan emin olabilirsiniz.